חברת ניקיון

איך תמצאו חברת ניקיון מקצועית ברמה הגבוהה ביותר – המדריך המלא
עברתם סוף כל סוף למשרד חדש? מחפשים דרך לשדרג את איכות החיים בבניין שאתם מתגוררים בו? פעמים רבות חוויית השהות במרחב משרדי וביתי כאחד תלויה בראש ובראשונה בניקיון.
אחד האתגרים המשמעותיים ביותר העומדים לפתחו של כל משרד או בית משותף הוא מציאת חברת ניקיון שתעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, מקצועיות, ניסיון, שירות ויחס אישי. חברה המעסיקה את עובדיה בתנאים נאותים, בעלת ניסיון עשיר בניקיון מגוון רחב של סוגי מבנים ומחויבת להתאים את הניקיון באופן אישי לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולבנות תכנית עבודה התפורה במיוחד עבורו. חברת ניקיון כזו חייבת גם להיות מוסמכת, קרי, להחזיק ברישיון קבלן שירותי ניקיון בתוקף מטעם משרד הכלכלה ולהיות חברה בארגון חברות הניקיון בישראל.
אין גם כל סיבה שתתפשרו על פחות מחברת ניקיון שבין לקוחותיה נמנות חברות מובילות במשק הישראלי, המצטיינת בשילוב נדיר בין איכות, מקצועיות ויחס חם אישי ומסור לכל לקוח, ושצוות עובדיה מקצועי, מנוסה ואיכותי ומבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר. כל התכונות הללו ויותר מאפיינות את עץ השדה – שירותי ניקיון ואחזקה בע"מ – חברת הניקיון הטובה בישראל.

עץ השדה – עבורך זה ניקיון. עבורנו זו שליחות
חברת עץ השדה הוקמה לפני למעלה משני עשורים מתוך תפיסה שלפיה חברת ניקיון העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות היא חברה שניחנה בשילוב הנדיר בין מקצועיות, ניסיון ושירותיות. לאורך השנים חברת עץ השדה הפכה לחברה המובילה בתחומה בישראל הודות להקפדתה על יחס אישי, חם, מקצועי ואכפתי עליו איננו מתפשרים, לידע המקצועי העדכני של עובדיה העושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הניקיון ולניסיון העשיר שלנו בניקיון של מגוון רחב של סוגי מקומות. כחברה בארגון חברות הניקיון, החברה מחויבת להעסקת כוח אדם מקצועי, הדרכת עובדים והעשרת הידע המקצועי בנושאי ניקיון ותחזוקה על מנת לייעל ולשפר את שירותי החברה. אם אתם מעוניינים לעבוד עם חברת ניקיון שבכל הנוגע לאיכות, מקצועיות ושירות אין אצלה כל מקום לפשרות – אנחנו הכתובת בשבילכם.