ניהול פרויקטים

חברת עץ השדה שירותי ניקיון ואחזקה בע"מ מציעה תחת קורת גג אחת מגוון של שירותים למגזר העסקי, לרבות התמחות ייחודית בניהול פרויקטים. לזכות החברה שנות ניסיון רבות בהן הייתה שותפה להקמות משרדים ומבנים, משלב התכנון ועד שלב המסירה והכל תוך הקפדה על עבודה עם עובדים מהימנים ואמינים, על שירות מקצועי ונקי מרבב ועל התאמה מלאה לצרכים של כל לקוח ולקוח, הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר העסקי.

מ-א' ועד ת'

בין אם מדובר בשירותי ניקיון בלבד ובין אם בניהול פרויקטים או שירותי הקמה למשרד, אנו הכתובת עבורכם. חברתנו מעסיקה צוות עובדים מיומן ומסור הזמין במיוחד לצרכים שלכם. מעוניינים בהקמה ופיצול משרד/דירה? אינכם צריכים להתמודד עם המשימה בכוחות עצמכם. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר ואנו נעשה את הכל עבורכם:
החל משלב התכנון, דרך הפעילות אל מול האדריכל ועד לשלב מסירת הנכס המוגמר בסוף התהליך.

כשאתם מרוצים – אנחנו מרוצים

מחויבותנו לשביעות רצונכם היא זו שגורמת לנו לשאוף ולהציע לכם את השירות הטוב ביותר, הכולל בין היתר שימוש בציוד מתקדם וחדשני ובחומרי גלם איכותיים, עבודה עם טכניקות מובילות ועם צוות עובדים מקצועי ומיומן ביותר, כאשר נבחר בקפידה רבה. בין לקוחותינו נמנות חברות רבות במשק הישראלי, כמו גם ארגונים גדולים כקטנים, כך שאנו בטוחים ביכולתנו לבנות גם תכנית עבודה המותאמת במדויק למידותיו וצרכיו של הארגון שלכם.

מטרתנו – לדאוג להכל!

אנו מעוניינים לספק לכם מכלול של שירותים תחת קורת גג אחת בכל התחומים הנוגעים לתפעול ותחזוקת המשרד/הדירה. ניהול פרויקטים הוא שירות אשר מלבד הקמות ופיצולים משרדים משלב התכנון ועד שלב מסירת המשרד, מציע לכם לשמור על ערך הנכס, לשפר את חזותו, ליצור סביבת עבודה משופרת, יעילה, אסתטית ונעימה אשר תשפיע באופן משמעותי על פעילותו של העסק שלכם.

שנות ניסיוננו הרבות בתחום ניהול פרויקטים, מעל שלושה עשורים אם נדייק, הן המאפשרות לנו להציע לכם שירותים מקצועיים ואמינים במיוחד, הניתנים ברמה גבוהה ואשר הפכו אותנו למובילים בתחום.

לפגישת ייעוץ מקצועית ללא התחייבות, השאירו פרטים: