ניקיון משרדים

מדוע ניקיון משרדים הוא תנאי הכרחי להצלחה עסקית – ואיך לעשות את זה נכון
לאילו בעלת או בעל עסק זה לא קרה? אזרת אומץ והקמת משרד או שעברת למבנה חדש, עיצבת את המקום כך שישווה לעסק את התדמית שאת או אתה מעוניינים בה, שכרת צוות עובדים מיומן וחשבת שהעבודה הקשה מאחוריך – ואז קלטת איך המשרד נראה. קשה להפריז בחשיבותו של ניקיון משרדים לתפקודם הנאות. משרד שאינו נקי ומסודר עלול להיראות מוזנח ולהקרין על העסק, שייתפס בשל כך כלא רציני, לא מאורגן היטב ולא מקצועי. ברור לחלוטין שניקיון משרדים הוא נדבך בלתי נפרד מהצלחה עסקית בעידן הגלובלי שבו אנו חיים – ותנאי הכרחי לה.
אולם דווקא בשל חשיבותו המרכזית של מקצוע זה, רק חברות מעטות המציעות שירותי ניקיון משרדים עומדות בסטנדרטים גבוהים מספיק של איכות, מקצועיות ושירותיות. חברת ניקיון משרדים המצויה בחוד החנית של התחום בישראל חייבת להיות כזו שמאחוריה שנים רבות של ניסיון, המחזיקה ברישיון קבלן שירותי ניקיון בתוקף מטעם משרד הכלכלה וחברה בארגון חברות הניקיון, המקפידה להעניק יחס חם אישי ואכפתי לכל לקוח והמחויבת לעמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר של איכות, שירותיות ומקצועיות. בין לקוחותיה של חברה כזו יימנו ארגונים וחברות מהמובילים במשק הישראלי. רק עם חברה כזו תדעו שהמשרד שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר.

החברה הזו היא עץ השדה – המובילה בארץ במתן שירותים בתחום הניקיון לחברות וארגונים, גדולים וקטנים כאחד.

עץ השדה – למעלה משני עשורים של הצלחה עם קבלות
לפני למעלה מעשרים שנה הוקמה חברת עץ השדה במטרה להגשים חזון שבמרכזו מתן שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר לכל משרד בישראל. לאורך השנים ביססנו את מעמדנו כחברה המובילה בארץ לניקיון משרדים – הודות לסטנדרטים הבלתי מתפשרים של איכות, מקצועיות ושירותיות שאנו עומדים בהם. אנו מאמינים בהעסקת עובדים מוכשרים, מנוסים ובעלי יחסי אנוש מצוינים, העוברים הכשרה מתמדת ולפיכך ניחנו בידע המקצועי העדכני ביותר בעולם בתחום הניקיון. אתנו – תוכלו לדעת שהמשרד שלכם ייראה לא פחות ממושלם. כי אין שום סיבה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר.