שיפוצים ובינוי

חברת עץ השדה שירותי ניקיון ואחזקה בע"מ מציעה ללקוחותיה מכלול של שירותים מקצועיים, ביניהם שיפוצים לבית ולמשרד ברמה הגבוהה ביותר. צוות החברה מיומן ומנוסה בכל סוגי השיפוצים החל מעבודות צבע, עבודות ובנייה בגבס, התקנת פרקט, תקרות, חשמל ואינסטלציה והכל בהתאמה מלאה לצרכיו של כל לקוח ולקוח, תוך הקפדה על רמת גימור מושלמת.

התאמה מלאה לצרכים שלכם

משרדים ובתים נבדלים זה מזה באופי פעילותם וכן בסדר גודלם ולכן כל משרד ובית זקוק למענה אישי המתאים למידותיו. אנו מציעים לכם שירות מקיף התואם באופן מדויק את הצרכים שלכם תוך הסתכמות כל אופי הפעילות של הלקוח. כדי לתת לכם את הטוב ביותר ולשמור על שביעות רצונכם, אנו לא נתפשר ונעבוד עם אנשי המקצוע המובילים בענף בדרך לספק לכם מגוון של פתרונות מתקדמים בתחום השיפוצים למגזר העסקי והפרטי. בעזרת השירותים שלנו תוכלו לשמר את ערכו של הנכס, לשפר את חזותו ולשמור על תדמית חיובית, הן מצד לקוחות עסקיים בפני הלקוחות וכלל העובדים, והן מצד לקוחות פרטיים, בפני אורחים ו/או קונים פוטנציאליים.

מכלול של עבודות שיפוצים תחת קורת גג אחת

בין אם אתם זקוקים לעבודות צבע או לשדרוג הקירות, בין אם לעבודות ובנייה בגבס, פרקט או תקרות ובין אם עבודות חשמל ואינסטלציה, אנו הכתובת עבורכם. חברתנו מקפידה על רמת גימור גבוהה בכל אחד משלבי ​העבודה, על שירות אמין ומקצועי ועל איכות בלתי מתפשרת. כמו כן אנו מספקים שירותי ייעוץ וליווי מקצועי כדי להבין את הצרכים שלכם לעומק ולעזור לכם לקבל את הפתרון המתאים ביותר.

עם שלושים שנות ניסיון לא מתווכחים

ניסיוננו הרב בתחום השיפוצים הוא זה שמאפשר לנו לספק לכם מעטפת שלמה של שירותים. חברתנו פועלת כבר שלושה עשורים ולה כרטיס הביקור הטוב ביותר- מגוון רב של לקוחות מרוצים. הניסיון, המקצועיות, השירות האמין, היחס האישי ורמת השירותים הגבוהה הם אלו שהפכו את עץ השדה שירותי ניקיון ואחזקה בע"מ לחברה מובילה בתחומה.

אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מכל השירותים שלנו, החל משיפוצים למגזר העסקי והפרטי ועד לשירותי ניקיון למשרדים, נשמח לספק את הצרכים שלכם על הצד הטוב ביותר.

לפגישת ייעוץ מקצועית ללא התחייבות, השאירו פרטים: